PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
MIASTA I GMINY BARDO
   
 

CZYNNY w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca
10:00 - 15:00

ADRES:
Urząd Miasta i Gminy Bardo
Rynek 2
57-256 Bardo

KONTAKT:
kom. +48 504 218 836
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Gminy Bardo:
 

Urząd Miasta i Gminy Bardo informuje, że w dniu 01.02.2018 r. (czwartek) o godzinie 17.00 w Centrum Kultury i Promocji przy ul. Kolejowej 12 odbędzie się spotkanie informacyjne dla uczestników Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Spotkania poprowadzi Operator Programu, firma EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ Sp. z o. o., która przedstawi plan realizacji inwestycji w roku 2018.”  Lokalizacja spotkania - mapa

Serdecznie zapraszamy.

Urząd Miasta i Gminy Bardo  ogłasza nabór firm wykonawczych, które chcą wykonywać prace w ramach wymiany nieekologicznych źródeł ciepła wraz z modernizacją kotłowni na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej oraz wykonanie instalacji odnawialnych źródeł energii w ramach Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Bardo. Firmy zainteresowane zapraszamy do składania kompletnych ofert w Biurze Podawczym Urzędu Miasta i Gminy Bardo, z zaznaczeniem na kopercie - "oferta na PONE Bardo 2017", z dopiskiem "nie otwierać".

Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów zawarte są oferta wykonawcy wzór.

Gmina Bardo informuje, że ukazało się Zarządzenie nr 58/2017 Burmistrza Miasta i Gminy Bardo z dnia 04.07.2017 roku w sprawie zatwierdzenia Regulaminu wymiany nieekologicznych źródeł ciepła wraz z modernizacją kotłowni na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej oraz wykonanie instalacji odnawialnych źródeł energii w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Bardo. 

Czytaj więcej: PONE Bardo. Dofinansowanie do wymiany pieców – wnioski do pobrania! 

Rada Miejska w Bardzie w dniu 22 czerwca 2017 roku przyjęła uchwałę określającą zasady udzielania dotacji celowej na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych z pracami termomodernizacyjnymi dla osób fizycznych będących właścicielami budynków lub samodzielnych lokali mieszkalnych położonych na terenie miasta i gminy Bardo, a także dla wspólnot mieszkaniowych, w których skład wchodzą samodzielne lokale mieszkalne będące własnością osób fizycznych, a położone na terenie miasta i gminy Bardo.

Czytaj więcej: Gmina Bardo - będzie dofinansowanie do wymiany pieców!