CZYNNY:
Poniedziałek: 09.00 - 15.30

 

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
GMINA MIEDŹNA

KONTAKT:
kom. +48 792 243 788 - Operator
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesyłanie kosztorysów: miedzna@ekoscan.pl

ADRES:

Urząd Gminy Miedźna
ul. Wiejska 131
43-227 Miedźna
Sala konferencyjna (parter)

Jak nas znaleźć- mapa

Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Gminy Miedźna:

Operator Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Miedźna informuje, iż w dniu 30.07.2018r.  (tj. poniedziałek) Punkt Obsługi Klienta będzie nieczynny. Jednocześnie informujemy, że Punkt Obsługi Klienta będzie czynny w dniu 31.07.2018 r. (tj. wtorek) w godzinach od 9.00 do 15.30. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Dzięki współpracy z Dostawcami i Wykonawcami zorganizowaliśmy na parkingu przed Urzędem Gminy Miedźna wystawę kotłów niskoemisyjnych. Zaprezentowało się na niej ponad siedmiu Dostawców i Wykonawców. Zainteresowanych zakupem było ok. 120 osób, które mogły porozmawiać z przedstawicielami firm, poznać warunki finansowe, zabrać ulotki i prospekty techniczne, a nawet zaobserwować sam proces spalania paliwa w kotle.

Zobacz relację z wystawy!


Urząd Gminy Miedźna wraz z Operatorem Programu firmą EKOSCAN Innowacja i Rozwój Sp. z o.o., serdecznie zaprasza mieszkańców gminy zakwalifikowanych do udziału w Programie na prezentację:

Dostawców i Wykonawców kotłów automatycznych V klasy, kotłów gazowych w ramach tegorocznej edycji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Miedźna.

23 czerwca 2018r. (sobota)
11.00 – 13.00
Parking przed Urzędem Gminy Miedźna, ul. Wiejska 131

przed prezentacją Dostawców i Wykonawców zapraszamy na spotkanie informacyjne
o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Miedźna, przy ul. Wiejska 131

Czytaj więcej: W Miedźnej wymienią stare piece na nowe ekologiczne – przyjdź na spotkanie informacyjne i wystawę...

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że wkrótce rusza nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców gazowych i węglowych  na rok 2018.

Wnioski będzie można składać w poniedziałek, 21 maja 2018r. w godzinach od 9.00 do 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Miedźna, przy ul. Wiejskiej 131.

Przed złożeniem wniosku prosimy Państwa o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej Regulaminem określającym zasady wymiany źródeł ciepła w budynkach indywidualnych w ramach Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie gminy Miedźna.

Przypominamy, że liczba dopłat do wymiany pieców jest ograniczona, a przy przyznawaniu dotacji decyduje kolejność ich zgłoszeń.

W roku 2018r. w ramach I etapu Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie gminy Miedźna, gmina planuje wykonać 60 modernizacji polegających na:

  • wymianie 50 kotłów węglowych na automatyczne kotły węglowe min. 5 klasy;
  • wymianie 8 kotłów węglowych na gazowe;
  • wymianie 2 starych kotłów gazowych na nowe gazowe.

Czytaj więcej: Nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieca gmina Miedźna

Uprzejmie informujemy, że w związku z Zarządzeniem nr 75/2018 Wójta Gminy Miedźna z dnia 16 maja 2018r. w sprawie zatwierdzenia „Regulaminu określającego zasady wymiany źródeł ciepła w budynkach indywidualnych w ramach Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie Gminy Miedźna na rok 2018”, istnieje możliwość składania ofert przez Wykonawców, którzy chcą świadczyć swoje usługi w ramach przedmiotowego Programu.

Wymagania w zakresie ofert określone zostały w załącznikach nr 3 zamieszczonych poniżej.

Czytaj więcej: Nabór wykonawców do realizacji Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie gminy Miedźna na...