PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
GMINA PSARY
     
  CZYNNY:
Poniedziałek: 13.00 - 17.00
 
  ADRES:
Urząd Gminy w Psarach
ul. Malinowicka 4
42-512 Psary
pokój nr 112 (I piętro)
Jak nas znaleźć- mapa
 
 

KONTAKT:
kom. +48 600 243 782 - Operator
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Gminy Psary:
 

Inwestorów zakwalifikowanych do udziału w „Programie Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Psary na lata 2015-2025” informujemy, iż ostateczny termin składania szczegółowych kosztorysów ofertowych mija 05.12.2016 r. (poniedziałek).

Kosztorys szczegółowy (KNR) powinien być opracowany zgodnie z wykonanym audytem oraz maksymalnymi stawkami określonymi w załączniku. Kosztorys należy dostarczyć w wersji papierowej, podpisany i opieczętowany przez Wykonawcę przedmiotowych prac z opisem Inwestora: „Akceptuję przedmiotowy kosztorys”, data i podpis.

Informujemy, iż od 17 października br. będą podpisywane umowy trójstronne w Punkcie Obsługi Klienta PONE w godzinach jego urzędowania (szczegóły poniżej). Aby podpisać umowę trójstronną należy złożyć komplet kosztorysów zgodnych z wnioskowanym zakresem prac w Punkcie Obsługi Klienta oraz posiadać zatwierdzenie tych kosztorysów. O terminach podpisywania umów będzie informował Wykonawca przedmiotowego kosztorysu. Wszystkie prace w ramach Programu powinny zakończyć się do września 2017 roku. W podpisaniu umowy uczestniczą: Inwestor, Wykonawca oraz Operator Programu. Umowa sporządzana jest w 3 jednobrzmiących egzemplarzach po jednej dla każdej ze stron zawierających umowę. Inwestor powinien posiadać dowód osobisty a Wykonawca pieczątkę firmową oraz imienną.

Czytaj więcej: Realizacja PONE Psary

Gmina Psary zamieszcza listę wykonawców termomodernizacji zgodnie z załącznikiem nr 2 do Regulaminu udzielania osobom fizycznym dotacji celowej do wykonania termomodernizacji budynków mieszkalnych w „Programie Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Psary na lata 2015-2025”. Lista będzie na bieżąco aktualizowana w miarę napływu zgłoszeń.

Lista Wykonawców zakwalifikowanych do realizacji PONE w roku 2016

Ogłoszenie o naborze wykonawcy na termomodernizację tj. docieplenie ścian, dachów/stropodachów i/lub wymianę okien w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Psary”

Wójt Gminy Psary ogłasza nabór na termomodernizację tj. docieplenie ścian, dachów/stropodachów i/lub wymianę okien w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Psary”. Nabór ofert od wykonawców będzie prowadzony od dnia 30 czerwca 2016 roku (nabór ciągły).

Czytaj więcej: Nabór na wykonawców termomodernizacji PONE Psary