Lista Wykonawców dopuszczonych do montażu w ramach PONE Tarnowskie Góry:

Systemy grzewcze
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1. BG SYSTEM SPÓŁKA JAWNA B. BOCZEK, G. DĘBSKI, Ł. DĘBSKI41-800ZabrzeGrunwaldzka 29322748325607340485
2. KOTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ42-622OrzechSzkolna 36514868360
3.AMD INSTALACJE MICHAŁ DROST42-261KlepaczkaTopolowa 39508151413
4.Atelier Sp. z o.o.42-672WieszowaBytomska 73322302714665277228
5.DULIŃSKI RAFAŁ "INSTAL SERWIS"41-506ChorzówFrancuska 5/17502489567
6.EKO SOL Sławomir Martyniuk42-693Krupski MłynLeśmiana 8 / 6791472505
7.F.P.U.H MABAPA Piotr Chudoba44-151GliwiceDaszyńskiego 427322348877
8.Firma Handlowo Usługowa POLOCZEK Tomasz Poloczek41-940Piekary ŚląskieKarola Miarki 2F322872050508178012
9.FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ALBATROS" JANUSZ MAGIERA42-609Tarnowskie GóryArmii Krajowej 16/71601087384
10.GODULA PAWEŁ "ARSA-EKO"42-261Rudnik MałyŚląska 40608658756
11.HEATEX Gałązka, Mazurkiewicz, Spółka Jawna42-600Tarnowskie GórySienkiewicza 47A322856390601415302
12.HYDROMAX PIOTR PODLESZKA I EDYTA PODLESZKA S.C.42-620Nakło ŚląskieGłówna 99322843106600398051
13.INSTAL – SOL Mariusz Mazur42-600Tarnowskie GóryDaszyńskiego 11608470761
14.MARWENT S.C. Szmidt Marian, Bomba Elwira42-622ŚwierklaniecGłówna 63323902646600879000
15.METALTERES S.C. M.T. Rybczyńscy42-620Nakło ŚląskieGłówna 78322843257604220312
16.Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe BBinstal Technika Grzewcza Daniel BRYŁA42-680Tarnowskie GóryZagórska 120323922330698281575
17.Przedsiebiorstwo Wielobranżowe AGA Marek Walasek42-606Tarnowskie GóryMłodości 12323849033504993570
18.RYSZARD WIŚNIOWSKI- FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "INSTALTECH"42-605Tarnowskie GóryStrzelnicza 8323840366609542879
19.SEMPER POWER Sp. z o o42-693Krupski MłynGłówna 7505681211
20.Zakład Kotlarsko-Ślusarski Ryszard Wojciechowski41-260SławkówDębniki 13322931120606285383
Termomodernizacja
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1.Firma "Termodom" Jacek Główka42-793GlinicaGórna 3a605315865
2.Firma Usługowo Budowlana Rajmund Główka42-793Glinica Asfaltowa 43606994091
3.Firma Usługowo-Remontowa Bud-Rem Aleksandra Olewińska42-612Tarnowskie GóryBałkańska 2D / 9607354518
4.HEATEX Gałązka, Mazurkiewicz, Spółka Jawna42-600Tarnowskie GórySienkiewicza 47A322856390601415302
5.MARWENT S.C. Szmidt Marian, Bomba Elwira42-622ŚwierklaniecGłówna 63323902646600879000
6.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "TOMAZO" - GANC ZOFIA42-603Tarnowskie GóryGliwicka 208601540080
7.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE CAR BENC DARIUSZ KRUSIŃSKI42-600Tarnowskie GóryLasowicka 29507 482 032
8.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe FLOTA Michał Wiszowaty42-600Tarnowskie GóryŁowiecka 49725559470
9.RENOMEKS Dariusz Cornik42-612Tarnowskie GóryBałkańska 10f / 8327935599507676767
10.Tadeusz Miś ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY "TED-BUD"42-620Nakło ŚląskieOrzechowska 40508900002
11.Zakład Remontowo-Budowlany Leszek Włodarczyk42-603Tarnowskie GórySkowronków 33501703873

Wyboru Wykonawcy dokonuje Inwestor, spośród Wykonawców dopuszczonych przez Gminę i Operatora.

Nabór Wykonawców o udział w Programie w trybie ciągłym. Wymagania w zakresie ofert określone zostały w załączniku nr 2 do Regulaminu.