Szanowni Państwo,

w Bytomiu rozpoczął się Program, w ramach którego dofinansowują część kosztów wymiany starego pieca, w związku z tym ZAPRASZAMY na spotkanie informacyjne i wystawę urządzeń grzewczych w dniu 7 września 2019 roku.

Wybór sposobu ogrzewania domu, mieszkania nie należy do łatwych wyborów. Często nie wiemy jaką technologię wybrać, jaki kocioł będzie odpowiedni dla naszego domu, mieszkania i ile zapłacimy za jego ogrzewanie.

Urząd Miasta Bytom wraz z Operatorem Programu firmą EKOSCAN Innowacja i Rozwój Sp. z o.o. zaprasza mieszkańców Gminy Bytom na prezentację:

„Dostawców i Wykonawców kotłów automatycznych V klasy na ekogroszek, biomasę, a także na paliwo gazowe, prąd elektryczny oraz odnawialne źródła energii w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Bytom”.
Chcesz wiedzieć jaki kocioł, piec jest najlepszy?

Szukasz ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań?

Nie kotłuj się z myślami!

Przyjdź:

7 września 2019 r. (sobota) w godzinach 11.00 – 13.00

Parking z tyłu szkoły przy ul. Korczaka 1, Szkoła Podstawowa nr 38 w Bytomiu

miejsce wystawy mapa

w trakcie prezentacji Dostawców i Wykonawców zapraszamy na spotkanie informacyjne
o godzinie 12.00 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 38 w Bytomiu przy ulicy Korczaka 1.

Spotkanie będzie dotyczyło informacji w zakresie realizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Bytom.

Mieszkańcy będą mieć możliwość obejrzenia: kotłów, pieców, kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, poznania zasady ich działania, skalkulowania kosztów i uzyskania fachowej porady instalatorów. Wystawa ma za zadanie zwiększyć świadomość mieszkańców w zakresie konieczności dbania o środowisko naturalne poprzez ograniczenie emisji szkodliwych substancji do powietrza atmosferycznego. 

Udział Dostawców oraz Wykonawców należy zgłosić do dnia 2 września br. do godz. 16.00 pod numerem telefonu: 48 600 243 782.

Serdecznie zapraszamy!