Gmina Miasteczko Śląskie przystąpiła do opracowania „Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie Gminy Miasteczko Śląskie”. Ankiety złożone przez mieszkańców, są niezbędnym elementem przy opracowaniu dokumentacji aplikacyjnej oraz opracowania Programu.

ANKIETY PROSIMY SKŁADAĆ do 18 stycznia 2019r.

Ankietę można wypełnić również szybko i wygodnie w formie elektronicznej TUTAJ

Dla tych Państwa, którzy zechcą wypełnić ankietę w wersji papierowej, jej wzór można pobrać poniżej, z załącznika.

Ankiety papierowe są również dostępne w Urzędzie Miejskim w Miasteczku Śląskim.

Wypełnione ankiety w wersji papierowej prosimy złożyć w Urzędzie Miejskim w Miasteczku Śląskim przy ul. Rynek 8, w sekretariacie lub w pokoju nr 28.

 Program, oprócz korzyści ekonomicznych (oszczędność paliwa), przyczyni się znacznie  do poprawy stanu powietrza, zwiększy atrakcyjność i polepszy wizerunek Gminy.

Urząd Gminy mając na uwadze stan powietrza, jakość życia mieszkańców, ich potrzeby i plany termomodernizacyjne będzie się starać o pozyskanie dofinansowania ze źródeł zewnętrznych na zakres prac modernizacyjnych z zakresu gospodarki cieplnej. Udział środków i zakres modernizacji zależy od zainteresowania mieszkańców, możliwości finansowych Gminy oraz pozyskania dofinansowania ze źródeł zewnętrznych krajowych oraz UE.
Wypełnienie ankiet jest dobrowolne, natomiast jest ona cennym źródłem informacji niezbędnych do opracowania Programu Ograniczenia Niskiej Emisji oraz uzyskania przez Gminę dofinansowania. Realizacja Programu oraz zakres możliwych do przeprowadzenia przez mieszkańców prac modernizacyjnych zależy ostatecznie od otrzymania dofinansowania oraz potrzeb wynikających z wypełnionej ankiety – diagnozy stanu zastałego.

W związku z realizacją w/w projektu Burmistrza Miasta Miasteczko Śląskie zaprasza mieszkańców Gminy na spotkania w sprawie opracowania „Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Miasteczko Śląskie” (PONE).
Spotkania odbędą się:
1. Dnia 7 stycznia 2019r. o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultu w Miasteczku Śląskim ul. Srebrna 24
2. Dnia 8 stycznia 2019r. o godzinie 17.00 w Filii w Żyglinie Miejskiego Ośrodka Kultury ul. Śląska 44
3. Dnia 9 stycznia 2019r. o godzinie 17.00 w Siedzibie Sołectwa Brynica ul. Łokietka 5
4. Dnia 10 stycznia 2019r. o godzinie 17.00 w Siedzibie Sołectwa Bibiela ul. Starowiejska 8

W razie pytań dotyczących ankiet prosimy o kontakt z Operatorem Programu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerem telefonu: 794 243 787, 792 243 788, 600 243 782 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urzędem Miasta w Miasteczku Śląskim  – tel. 32 393 80 29.

Załącznik:

Ankieta do wydruku pdf.