Urząd Gminy Miedźna wraz z Operatorem Programu firmą EKOSCAN Innowacja i Rozwój Sp. z o.o., serdecznie zaprasza mieszkańców gminy zakwalifikowanych do udziału w Programie na prezentację:

Dostawców i Wykonawców kotłów automatycznych V klasy, kotłów gazowych w ramach tegorocznej edycji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Miedźna.

23 czerwca 2018r. (sobota)
11.00 – 13.00
Parking przed Urzędem Gminy Miedźna, ul. Wiejska 131

przed prezentacją Dostawców i Wykonawców zapraszamy na spotkanie informacyjne
o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Miedźna, przy ul. Wiejska 131

Spotkanie będzie dotyczyło informacji w zakresie poprawnej realizacji tegorocznej edycji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Miedźna.

Głównym celem wystawy będzie przedstawienie osobom, zainteresowanym oraz biorącym udział w Programie, budowy i zasad działania ekologicznych kotłów. Wystawa ma za zadanie zwiększyć świadomość mieszkańców w zakresie konieczności dbania o środowisko naturalne poprzez ograniczenie emisji szkodliwych substancji do powietrza atmosferycznego.

Udział Dostawców oraz Wykonawców należy zgłosić do dnia 21 czerwca br. do godz. 16.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..