Lista Wykonawców dopuszczonych do zakupu i montażu urządzenia w ramach PONE Rudziniec:

Pompy ciepła
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1."FOTON PRO" MARIUSZ KOSIŃSKI44-160ŁączaSzkolna 88606 223 400
2."NORD" SEBASTIAN HAŁUBIEC44-100GliwicePCK 1 / 2517 699 409
3.4 ECO Sp. z o.o.25-506KielcePl. Niepodległości 1501 472 001
4.AQinstal Dawid Bernat44-102GliwiceTarnogórska 73 / 3576 142 978
5.ASW INSTAL Adam Stęchły43-265MizerówNadrzeczna 26691062190787 760 325
6.ATELIER Sp. z o.o.42-672WieszowaBytomska 7332 230 27 14665 277 228
7.BARTOSZ ŻELISZCZAK INSTALACJE44-200RybnikZebrzydowicka 16 / 2732 252 883
8.BEGOLDEN Sp. z o.o.44-187ŚwibiePocztowa 6797 104 829
9.Centrum Pomp Ciepła Mieczysława Ziętek44-100GliwiceSokoła 4C666 692 360
10.ECO-PLANET Sp. z o.o.44-193KnurówKościelna 2B660 003 266
11.EKO-SEPT S.C. Wijata Michał, Lanuszny Marcin41-711Ruda ŚląskaPasieczna 8531 924 935
12.Firma Projektowo-Usługowa "HYDROMAX-A"41-800ZabrzeStruga 7832 278 60 65
13.FLORX Dawid Florkowski42-674PtakowiceWyzwolenia 21795532221608 285 572
14.GRUND Sp. z o.o.41-500ChorzówKatowicka 154791 277 846
15.GRUPA INSTA Sp. z o.o.44-100GliwiceTarnogórska 248662 393 607
16.INKO ENERGY Sp. z o.o.44-100GliwiceStanisława Kochanowskiego 25 b 514505285534300055
17.INSTAL WORK Sp. z o.o.41-706Ruda ŚląskaOlszynowa 56 / 7663 736 571
18.Instalator Tomasz Maciejowski44-102GliwiceNa Zbiegu 17601299654
19.INTER-KLIMA Sp. z o.o.41-806ZabrzeWolności 37932 274 95 95603 489 389
20.J.W. Instal Tomasz Böhm44-187WielowieśJeżmanów 5730 031 088
21.MAJSTER FHU "HYDRAULIK" Paweł Krupa47-143Ujazd1-go Maja 6603 654 296
22.MARWENT II SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA42-622ŚwierklaniecGłówna 6332 390 26 46501 661 600
23.MDJ Michał Struzek44-172WidówLeśna 2661 679 183
24.OMEGA KLIMA TERM CIEŚLAR Sp.J.41-800ZabrzeŚw. Urbana 5/c32 740 99 00509 709 609
25.OPAL POWER Sp. z o.o.40-833KatowiceHenryka Dulęby 5603 630 063
26.P.H.U. TOMAX Tomasz Bertolin44-100GliwiceFredry 2500 182 472
27.PERSEM Sp. z o.o.41-902BytomKędzierzyńska 17A / 102505 681 243
28.PROEKO ENERGY Sp. z o.o.42-500BędzinKręta 45606 791 270
29.REM ENERGY Sp. z o.o.43-300Bielsko-BiałaChochołowska 2833 300 33 53510 489 464
30.Semper Power Sp. z o.o.42-680Tarnowskie GóryZagórska 81A505 681 211
31.SPEC7 Łukasz Krasówka41-810ZabrzePaderewskiego 34696-071-923
32.STAN-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ44-121GliwiceŁabędzka 732 270-81-41
33.SUNUP NIDT Michał Klimek44-200RybnikŚw. Józefa 145690 307 090
34.TOM-ENER Sp. z o.o.41-922RadzionkówJana Kużaja 6574 250 610
35.UNISYSTEMY Mariusz Kuźmiński47-420Kuźnia RaciborskaKasztanowa 3b / 2792 100 750
36.Usługi Instalacyjno-Montażowe Hatlapa Paweł44-180ToszekLudowa 19609 979 557
37.W.H GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ31-223KrakówHenryka Pachońskiego 8A535 100 190
38.ZAKŁAD INSTALACJI C.O., WOD.-KAN. I GAZ ARTUR, LOTAR I KAMIL GIEMZA44-171TaciszówSportowa 7501 661 727
39.Zielony Dach Sp. z o.o.44-109GliwiceMechaników 15600 586 164
Systemy grzewcze
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1.AD INSTAL Dariusz Wójtowicz44-120PyskowiceMickiewicza 1332 230 19 01506 643 126
2.AMD Instalacje Michał Drost42-261KlepaczkaTopolowa 39508 151 413
3.ASW INSTAL Adam Stęchły43-265MizerówNadrzeczna 26691062190787 760 325
4.ATELIER Sp. z o.o.42-672WieszowaBytomska 7332 230 27 14665 277 228
5.BARTOSZ ŻELISZCZAK INSTALACJE44-200RybnikZebrzydowicka 16 / 2732 252 883
6.BBinstal Technika Grzewcza Daniel Bryła42-600Tarnowskie GóryZagórska 120698 281 575
7.EKO-KAN MACIEJ PYDA42-693Krupski MłynMiarki 3693 213 227
8.Eko-Sol Martyniuk Sławomir42-693Krupski MłynLeśmiana 8 / 6791 472 505
9.F.P.U.H MABAPA Piotr Chudoba44-151GliwiceDaszyńskiego 42732 234 88 77
10.Firma Handlowo Usługowa "HYDROMEX" Bednorz Joanna44-153SośnicowiceKozielska 1532 238 74 22501 451 123
11.Firma MERKURY Grzegorz Grabowski44-151GliwiceDaszyńskiego 154604 081 006
12.Firma Projektowo-Usługowa "HYDROMAX-A"41-800ZabrzeStruga 7832 278 60 65
13.Firma Usługowo Handlowa ARGOS Krzysztof Kowalewski43-100TychyOwczarska 54605 555 216
14.FLORX Dawid Florkowski42-674PtakowiceWyzwolenia 21795532221608 285 572
15.GROSSO-INSTAL Firma Usługowo-Handlowa Rączka Grzegorz44-113GliwiceLiteratów 47 / 11514 597 309
16.GRUND Sp. z o.o.41-500ChorzówKatowicka 154791 277 846
17.Instalator Tomasz Maciejowski44-102GliwiceNa Zbiegu 17601299654
18.Krystian Rzepka INSTALACJE CO47-100Błotnica StrzeleckaWiejska 9605 584 495
19.MAJSTER FHU "HYDRAULIK" Paweł Krupa47-143Ujazd1-go Maja 6603 654 296
20.MARWENT II SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA42-622ŚwierklaniecGłówna 6332 390 26 46501 661 600
21.MDJ Michał Struzek44-172WidówLeśna 2661 679 183
22.METALTERES S.C. M.T. Rybczyńscy42-620Nakło ŚląskieGłówna 78604 220 312
23.MULTITECHNIKA S.C. J. Mańczyk, Z. Wierzbowski44-144NieborowiceKrywałdzka 1A32 332 47 69509 907 199
24.N.T.G. Tomasz Zyga Nowoczesna Technika Grzewcza44-151GliwiceDaszyńskiego 359790 542 704
25.P.H.U. TOMAX Tomasz Bertolin44-100GliwiceFredry 2500 182 472
26.P.P.H.U. MAGRAF RAFAŁ BERSKI98-275BrzeźnioPróba 7607 757 866
27.PERSEM Sp. z o.o.41-902BytomKędzierzyńska 17A / 102505 681 243
28.PROEKO ENERGY Sp. z o.o.42-500BędzinKręta 45606 791 270
29.Semper Power Sp. z o.o.42-680Tarnowskie GóryZagórska 81A505 681 211
30.SIGIS Systemy Instalacji Grzewczych i Sanitarnych Krzysztof Ziubrzycki44-172PoniszowiceGliwicka 8692 165 202
31.STAN-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ44-121GliwiceŁabędzka 732 270-81-41
32.TOM-ENER Sp. z o.o.41-922RadzionkówJana Kużaja 6574 250 610
33.UNISYSTEMY Mariusz Kuźmiński47-420Kuźnia RaciborskaKasztanowa 3b / 2792 100 750
34.Usługi Instalacyjno-Montażowe Hatlapa Paweł44-180ToszekLudowa 19609 979 557
35.ZAKŁAD INSTALACJI C.O., WOD.-KAN. I GAZ ARTUR, LOTAR I KAMIL GIEMZA44-171TaciszówSportowa 7501 661 727
36.Zakład Remontowo-Budowlany Dietmar Burczyk44-120PyskowiceGórnicza 1432 233 87 64601 439 586

Wyboru Wykonawcy dokonuje Inwestor, spośród Wykonawców dopuszczonych przez Gminę i Operatora.