CZYNNY:

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca:
13.00 - 17.00

 

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
GMINA PSARY

KONTAKT:
kom. +48 570 700 606 - Operator
kom. +48 600 243 782 - Operator
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesyłanie kosztorysów: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ADRES:

Urząd Gminy w Psarach
ul. Malinowicka 4
42-512 Psary
pokój nr 112 (I piętro)

Jak nas znaleźć- mapa

Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Gminy Psary:

Informujemy, że w dniu 27.06.2022 r. na terenie Gminy Psary odbyła się kontrola III etapu realizacji zadania pn. Modernizacja źródeł ciepła budynków indywidualnych realizowana w ramach Programu ograniczenia niskiej emisji  na terenie Gminy Psary-etap III. Kontrola została przeprowadzona przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Informujemy o pozytywnym wyniku kontroli.

Wszystkim zaangażowanym w realizację zadania serdecznie dziękujemy.

W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie kraju koronawirusa SARS-CoV-2, Operator Programu zwraca się z prośbą o bezwzględny nakaz noszenia maseczek ochronnych i zastosowania dystansu podczas przebywania w Punkcie Obsługi Klienta (POK).

Obsługa mieszkańców odbywa się w formie:

  • Telefonicznej;
  • Mailowej – na adres poczty elektronicznej;
  • Osobistej - wyłącznie w uzasadnionych przypadkach po zaproszeniu przez Operatora Programu do POK.

Mamy nadzieję, iż spotka się to ze strony Państwa ze zrozumieniem i akceptacją, dbając zarówno o Państwa jak i o nasze bezpieczeństwo byśmy mogli bez żadnych zakłóceń świadczyć nasze usługi.

W związku z rekomendacjami służb sanitarnych i troską o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną uprzejmie informujemy, iż od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania epidemii zawieszamy bezpośrednie konsultacje w Punktach Obsługi Klienta Programu Ograniczenia Niskiej Emisji, gdzie Operatorem Programu jest firma EKOSCAN Innowacja i Rozwój Sp. z o.o.

W tym czasie w celu kontaktu z Operatorem Programu zachęcamy do korzystania z komunikacji elektronicznej, telefonicznej lub z poczty tradycyjnej.

Dla ułatwienia kontaktu zdalnego telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00:

PSARY

kom.+ 48 600 243 782

Informacja ogólna - kom. +48 570 700 606;

Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korespondencję poczty tradycyjnej:

EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O. ul. Karola Miarki 2F budynek C ELZAMET, 41-940 Piekary Śląskie

Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie dotacji celowej do wykonania termomodernizacji budynku mieszkalnego w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Psary”

Wójt Gminy Psary ogłasza dodatkowy nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej do wykonania termomodernizacji budynku mieszkalnego w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Psary”. Nabór wniosków będzie prowadzony w dniach 27.02.-28.02.2020r.
Maksymalny termin na realizację inwestycji wraz z odbiorem robót to15.06.2020 r.

Czytaj więcej: Uzupełniający nabór wniosków do „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Psary” 

Wójt Gminy Psary wraz z Operatorem Programu ogłasza nabór na termomodernizację tj. docieplenie ścian, dachów/stropodachów i/lub wymianę okien w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Psary” na rok 2019. Nabór ofert od wykonawców będzie prowadzony w trybie ciągłym. 

Firmy zainteresowane zapraszamy do składania kompletnych ofert - załącznik nr 2 do Regulaminu w biurze podawczym Urzędu Gminy w Psarach (ul. Malinowicka 4, 42-512 Psary), z zaznaczeniem na kopercie - "oferta na PONE - PSARY 2019".

Czytaj więcej: Ogłoszenie o naborze wykonawców na termomodernizację tj. docieplenie ścian, dachów/stropodachów...

Inwestorów zakwalifikowanych do udziału w „Programie Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Psary na lata 2015-2025” informujemy, iż ostateczny termin składania szczegółowych kosztorysów ofertowych mija 05.12.2016 r. (poniedziałek).

Kosztorys szczegółowy (KNR) powinien być opracowany zgodnie z wykonanym audytem oraz maksymalnymi stawkami określonymi w załączniku. Kosztorys należy dostarczyć w wersji papierowej, podpisany i opieczętowany przez Wykonawcę przedmiotowych prac z opisem Inwestora: „Akceptuję przedmiotowy kosztorys”, data i podpis.

Informujemy, iż od 17 października br. będą podpisywane umowy trójstronne w Punkcie Obsługi Klienta PONE w godzinach jego urzędowania (szczegóły poniżej). Aby podpisać umowę trójstronną należy złożyć komplet kosztorysów zgodnych z wnioskowanym zakresem prac w Punkcie Obsługi Klienta oraz posiadać zatwierdzenie tych kosztorysów. O terminach podpisywania umów będzie informował Wykonawca przedmiotowego kosztorysu. Wszystkie prace w ramach Programu powinny zakończyć się do września 2017 roku. W podpisaniu umowy uczestniczą: Inwestor, Wykonawca oraz Operator Programu. Umowa sporządzana jest w 3 jednobrzmiących egzemplarzach po jednej dla każdej ze stron zawierających umowę. Inwestor powinien posiadać dowód osobisty a Wykonawca pieczątkę firmową oraz imienną.

Czytaj więcej: Realizacja PONE Psary