CZYNNY:
Poniedziałek: 09.00 - 15.00

 

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
GMINA MIEDŹNA

KONTAKT:
kom. +48 570 700 606 - Operator
kom. +48 792 243 788 - Operator

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesyłanie kosztorysów: miedzna@ekoscan.pl

ADRES:

Urząd Gminy Miedźna
ul. Wiejska 131
43-227 Miedźna
Sala konferencyjna (parter)

Jak nas znaleźć- mapa

Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Gminy Miedźna:

Punkt Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy Miedźna (parter sala konferencyjna) zostanie otwarty od 21.06.2021r.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 792 243 788

W czerwcu i lipcu 2021 roku punkt będzie czynny:

Gmina Miedźna wraz z Operatorem Programu Ograniczenia Niskiej Emisji, informuje, iż zgodnie z Regulaminem dot. zasad wymiany źródeł ciepła w budynkach indywidualnych w ramach Programu Ograniczenia niskiej emisji na terenie Gminy Miedźna na rok 2021” ogłasza nabór firm wykonawczych zainteresowanych udziałem w Programie w zakresie Wykonawcy prac. 

Kompletne dokumenty Wykonawcy przygotowane zgodnie z załącznikiem nr 2 do Regulaminu, należy złożyć bądź wysłać na adres: EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O., ul. Karola Miarki 2F budynek C, 41-940 Piekary Śląskie. Z dopiskiem „PONE GMINA MIEDŹNA – edycja 2021”. 

 Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów zawarte są: 

Dodatkowych informacji udziela Operator Programu - firma EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O. (tel. 792 243 788 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.);

Uprzejmie prosimy o składanie tylko i wyłącznie kompletnych ofert zgodnych z ww. załącznikami.

 Oferty będą przyjmowane w trybie ciągłym przez cały okres realizacji Programu do dnia 30.10.2021 r.

 W roku 2021 planowana jest modernizacja źródeł ciepła w 180 budynkach.

Czytaj więcej: Nabór Wykonawców do realizacji PONE na terenie Gminy Miedźna

Wójt Gminy Miedźna publikuje „Listę” wniosków zakwalifikowanych, rezerwowych oraz odrzuconych, które zostały złożone w Urzędzie Gminy w 2021 roku w ramach „Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Miedźna”.

Zgodnie z obowiązującym na ten czas „Programem ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Miedźna”, w IV etapie przewidzianym do realizacji w 2021 roku planuje się następujące modernizacje:

WARIANT 1 – wymiana kotła węglowego na kocioł gazowy – 55 modernizacji,

WARIANT 2 – wymiana kotła gazowego na kocioł gazowy – 5 modernizacji,

WARIANT 3 – wymiana kotła węglowego na kocioł węglowy z automatycznym podawaniem paliwa – 60 modernizacji.

Wytyczne dla osób z listy:

  • podstawowej

W drugiej połowie maja kontaktować się będzie z Państwem Operator celem podjęcia dalszych czynności.

  • rezerwowej

Z uwagi na bardzo dużą ilość złożonych wniosków w ramach naboru, rozpoznawana jest obecnie możliwość poszerzenia zakresu „Programu” o dodatkowe modernizacje, wobec czego w przypadku uzyskania dodatkowych środków wnioski z listy rezerwowej zostaną przeniesione na listę podstawową w ilości odpowiadającej dodatkowym instalacjom przewidzianym do zmodernizowania.

W przeciwnym wypadku Państwa wniosek będzie realizowany w przypadku rezygnacji bądź wykluczenia osób z „Listy” podstawowej, zgodnie z kolejnością.

Czytaj więcej: „List” wniosków zakwalifikowanych, rezerwowych oraz odrzuconych w ramach naboru wniosków na...

Punkt Obsługi Klienta mieści się:

Urząd Gminy Miedźna
ul. Wiejska 131
43-227 Miedźna
Sala konferencyjna (parter)

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 792 243 432

Czynny w miesiącu sierpniu:

Punkt Obsługi Klienta (POK) w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Miedźna:

10.08.2020

9:00 – 15:00 (poniedziałek)

13.08.2020

9:00 – 15:00 (czwartek)

17.08.2020

9:00 – 15:00 (poniedziałek)

24.08.2020

 9:00 – 15:00 (poniedziałek)

Będziesz potrzebował następujących dokumentów (koszty ich uzyskania pokrywa Inwestor):

  • Wstępna opinia kominiarska przy wariancie montażu kotła gazowego lub węglowego;
  • Prawomocna decyzja pozwolenia na budowę wewnętrznej instalacji gazowej lub zgłoszenie wykonania robót budowlanych przy wariancie montażu kotła gazowego (lub potwierdzenie złożenia wniosku)
  • Wybór wykonawcy i kosztorys należy wybrać wykonawcę prac – z listy Wykonawców dostępnej w POK, oraz na stronie: https://niskaemisja.ekoscan.pl/wykonawcy-miedzna

Z wykonanym dokumentem w postaci uproszczonego audytu energetycznego skontaktuj się z dowolną liczbą Wykonawców dla każdego zakresu zadań.

Poproś ich o określenie oferty cenowej i terminu realizacji. Poproś go o przygotowanie kosztorysu szczegółowego KNR (bezpłatnie). Kosztorys może obejmować tylko elementy wskazane jako koszty kwalifikowane w Regulaminie.

Gdy zgromadzisz już wszystkie wymagane dokumenty, udaj się do POK w celu ich przekazania Operatorowi. Operator zweryfikuje je  i zakwalifikuje Cię do kolejnego etapu Programu.

Punkt Obsługi Klienta mieści się:

Urząd Gminy Miedźna
ul. Wiejska 131
43-227 Miedźna
Sala konferencyjna (parter)

Czynny od: 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 792 243 432

W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie kraju koronawirusa SARS-CoV-2, Operator Programu zwraca się z prośbą o bezwzględny nakaz noszenia maseczek ochronnych i zastosowania dystansu podczas przebywania w Punkcie Obsługi Klienta (POK).

Obsługa mieszkańców odbywa się w formie:

  • Telefonicznej;
  • Mailowej – na adres poczty elektronicznej;
  • Osobistej - wyłącznie w uzasadnionych przypadkach po zaproszeniu przez Operatora Programu do POK.

Mamy nadzieję, iż spotka się to ze strony Państwa ze zrozumieniem i akceptacją, dbając zarówno o Państwa jak i o nasze bezpieczeństwo byśmy mogli bez żadnych zakłóceń świadczyć nasze usługi.