CZYNNY:
Wtorek: 9.00 - 15.30
(przerwa 13.45 -14.00)

 

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
GMINA GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ

KONTAKT:
kom. +48 570 700 606 - Operator
kom. +48 792 243 719 - Operator
kom. +48 794 243 787 - Operator
Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój – tel. 32 736 24 12
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesyłanie kosztorysów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ADRES:

Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój
ul. Szkolna 13
43-230 Goczałkowice-Zdrój
Parter, pokój nr 10

Jak nas znaleźć- mapa

Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój:

W dniach 12-16 października odbędzie się nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców na gazowe w ramach III etapu Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój.

Wnioski będzie można składać:

  • w poniedziałek, 12 października w godzinach 8.00-15.30 w dużej sali Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój (wejście od strony OSP),
  • w dniach 13-16 października w pokoju nr 10 (13 października w godzinach 7.30-17.00, a 14, 15 i 16 października – w godz. 7.30-15.00).

Prosimy o używanie maseczki lub przyłbicy oraz stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.

Liczba dopłat do wymiany pieców jest ograniczona, a przy przyznawaniu dotacji decyduje kolejność ich zgłoszeń. Wnioski mogą dotyczyć wymiany kotła węglowego na gazowy lub gazowego na gazowy.

Czytaj więcej: Nabór wniosków  w ramach III etapu Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy...

W związku z rekomendacjami służb sanitarnych i troską o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną uprzejmie informujemy, iż od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania epidemii zawieszamy bezpośrednie konsultacje w Punktach Obsługi Klienta Programu Ograniczenia Niskiej Emisji, gdzie Operatorem Programu jest firma EKOSCAN Innowacja i Rozwój Sp. z o.o.

W tym czasie w celu kontaktu z Operatorem Programu zachęcamy do korzystania z komunikacji elektronicznej, telefonicznej lub z poczty tradycyjnej.

Dla ułatwienia kontaktu zdalnego telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00:

GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ

kom.+ 48 792 243 719

Informacja ogólna - kom. +48 570 700 606;

Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korespondencję poczty tradycyjnej:

EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O. ul. Karola Miarki 2F budynek C ELZAMET, 41-940 Piekary Śląskie.

Wymagania w zakresie ofert określone zostały w załączniku nr 4 do Regulaminu Programu.

Oferty można składać w sekretariacie Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój, na I piętrze, w godzinach jego urzędowania z opisem ,, Oferta wykonawcy w ramach realizacji Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Goczałkowice-Zdrój”.

Prosimy o składanie tylko i wyłącznie kompletnych ofert zgodnych z załącznikiem nr 4 do Regulaminu. Oferty niekompletne nie będą rozpatrywane.

Oferta Wykonawcy może dotyczyć zakresu prac:

  • modernizacji systemów grzewczych;
  • termoizolacji, wymiany okien;

Oferty wraz z wymaganymi załącznikami można składać w trybie ciągłym.

Czytaj więcej: Nabór wykonawców do realizacji Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie gminy...

14 października rusza nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji budynków mieszkalnych w ramach II etapu Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój.

Wnioski są dostępne w Urzędzie Gminy Goczałkowice-Zdrój, w pokoju nr 10 oraz w załączniku poniżej. Będzie można je składać w dniach od 14 do 18 października 2019 r. w sali Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój (I piętro), przy ul. Szkolnej 13 w następujących godzinach:
- poniedziałek: od 8.00 do 15.30,
- wtorek: od 8.00 do 17.00,
- środa – piątek: od 7.30 do 15.00 (pokój nr 10).

Przed złożeniem wniosku mieszkańcy proszeni są o zapoznanie się Regulaminem udziału w Programie Ograniczenia Niskiej Emisji w gminie Goczałkowice-Zdrój, dotyczącym wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji, dostępnym w załączniku poniżej lub w Urzędzie Gminy Goczałkowice-Zdrój, w pokoju nr 10.

Czytaj więcej: PONE Goczałkowice-Zdrój: rusza nabór wniosków w ramach II etapu Programu

Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój wraz z Operatorem informuje, że w związku z Zarządzeniem nr 0050/106/2018 Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój z dnia 20 lipca 2018 r. w sprawie  "Regulaminu udziału w Programie ograniczenia niskiej emisji w Gminie Goczałkowice-Zdrój, dotyczący wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji", istnieje możliwość składania ofert przez Wykonawców chcących świadczyć swoje usługi w ramach przedmiotowego Programu.

Wymagania w zakresie ofert określone zostały w załączniku nr 4 do Regulaminu. Oferty należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój, na I piętrze, w godzinach jego urzędowania z opisem „Oferta wykonawcy w ramach realizacji Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Goczałkowice-Zdrój.

 Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami można składać od dnia opublikowania ogłoszenia o naborze do momentu zakończenia trwania Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Goczałkowice-Zdrój.

Czytaj więcej: Nabór wykonawców - Program ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Goczałkowice-Zdrój